Oferta pracy

Mechanik - Dział Utrzymania Ruchu

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

  • Adama Mickiewicza 52, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:system zmianowy- 4 dni pracy, 2 dni wolnego
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-18:00 / 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem

  • Diagnozowanie usterek

  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn

  • Skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji

  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn, urządzeń i odcinków linii technologicznych

  • Prace naprawcze przy maszynach produkcyjnych

  • Działania prewencyjne i korygujące

  • Dokonywanie modyfikacji poprawiających efektywność pracy

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień specjalistycznych z obszaru eksploatacji układów hydrauliki siłowej, pneumatyki i mechaniki

  • Wykształcenia min. średniego technicznego- o profilu mechanicznym

  • Znajomości budowy i działania maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów hydrauliczno-pneumatycznych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bonus finansowy na Święta

  • Premie miesięczne

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)

  • Bezpłatny transport

  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

  • Pomoc przy relokacji- atrakcyjne wsparcie finansowe na wynajem mieszkania

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie.

Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu, co skraca cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji.

W firmie Samsung kluczową rolę odgrywają ludzie, których kreatywność i oddanie są podstawą naszego sukcesu. Aby móc rywalizować na światowym rynku, skupiamy się na pozyskiwaniu największych talentów i tworzymy kulturę korporacyjną, w której każdy pracownik może się rozwijać.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Samsung poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych nastawionych na osiągnięcie sukcesu i rozwój własnej kariery zawodowej. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm na świecie zapraszamy do nadsyłania aplikacji!

Przewiń do profilu firmy