Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - dział Utrzymania Ruchu

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.

Technologiczna 8

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Bieżące usuwanie awarii,

  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz wdrażanie działań korygujących oraz zapobiegawczych,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami na stanowisku,

  • Współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych zadań (np. produkcja, jakość),

  • Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym lub zawodowe o profilu technicznym np. mechanik,

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej w tym rysunku technicznego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Znajomość pneumatyki.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię miesięczną (30%) + premię absencyjną,

  • Komfortowe warunki pracy na jasnych zasadach, przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie,

  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED, grupowe ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach, dodatkowe benefity (m.in. karty podarunkowe dla dzieci, świąteczne karty podarunkowe dla pracowników; karta podarunkowa okolicznościowa np. z okazji narodzin dziecka, dla nowożeńców; współfinansowanie zielonej szkoły (50%); możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS na preferencyjnych warunkach),

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

AXA Stenman Poland Sp. z o.o., Operatywny zespół skupiony wokół czołowego europejskiego producenta rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i gwarantujących spokój ducha, pragnie powiększyć swoje szeregi. Do naszej fabryki w Zawierciu poszukujemy zaangażowanych i ambitnych osób, które dołączą do naszej drużyny i będą razem z nami rozwijać firmę.

Przewiń do profilu firmy

Zachęcamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj".