Oferta pracy

Mechanik działu utrzymania ruchu

Schur Flexibles Poland

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pilotów 12

Bogucin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegającym awariom

  • usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń

  • regeneracja części zamiennych

  • kontrola eksploatacji urządzeń

  • udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (mechanika, budowa maszyn, obróbka skrawaniem)

  • doświadczenie min.2 letnie na podobnym stanowisku

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek

  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • znajomość układów hydrauliki i pneumatyki

Mile widziane

  • umiejętność z zakresu obsługi maszyn skrawających (tokarka, frezarka, wiertarka)

  • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę

  • realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • system benefitów dla pracowników: pakiety prywatnej opieki medycznej, kafeteria My Benefit, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie kart MultiSport

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zaangażowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • kafeteria My Benefit

  • dofinansowanie kart MultiSport

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur Flexibles oraz jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce. Oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z nadrukiem fleksograficznym najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy