Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Bista Standard Sp. z o.o.O firmie

Bista Standard Sp. z o.o.

Smoleńska 29

Bydgoszcz

BISTA STANDARD Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i jest wiodącym producentem w sektorze artykułów tytoniowych na świecie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników, dlatego staramy się o jak najlepsze warunki zatrudnienia.

Przyjdź i przekonaj się sam!

ZATRUDNIMY na stanowisko

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę z pracodawcą,
    nie zatrudniamy przez agencję pracy
  • Stałe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne premie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Nowoczesną halę produkcyjną
  • Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Odzież ochronną
  • Posiłki regeneracyjne
  • Owoce i ciepłe napoje
  • Dwutygodniową, wakacyjną przerwę urlopową
  • Pracę w młodym rozwijającym się zespole

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń produkcyjnych
  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
  • Montaż i demontaż urządzeń, podzespołów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu
  • Analiza stanu technicznego urządzeń
  • Podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu

Doświadczenie i umiejętności, których oczekujemy:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – wymagana
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu

Prześlij swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne