Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik działu utrzymania ruchu

CLEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki,
  • prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • naprawianie maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych
  • prowadzenie dokumentacji maszyn
  • uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • zarządzanie magazynem części zamiennych
  • modernizacje i wprowadzanie usprawnień
  • podejmowanie decyzji i proponowanie rozwiązań problemów
  • raportowanie wykonanych zadań w systemie ERP oraz Kierownikowi utrzymania ruchu
  • wykonywanie zadań w sposób bezpieczny i czysty

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 5 lat (umiejętność naprawy maszyn)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów hydraulicznych, pneumatycznych, mile widziane elektrycznych
  • umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień z automatyki mile widziane
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia SEP mile widziane
  • możliwość pracy pod presją czasu
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie i prewencję

Gwarantujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie 24,zł brutto/godz. + 30% premii
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne