Oferta pracy

Mechanik działu utrzymania ruchu

Instanta Sp. z o.o.O firmie

  • Skibno 52, 76-004 Skibno, Polska
    Skibno (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Instanta Sp. z o.o.

Skibno 52

Skibno (pow. koszaliński)

INSTANTA Sp z o.o - Palarnia kawy w Skibnie k. Koszalina poszukuje
pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawności technicznej i  pracy maszyn pakujących w obszarze produkcji;
  • prowadzenie stosownych działań i zapisów w zakresie serwisów oraz bieżących napraw maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub pokrewne – mile widziani również absolwenci szkół wyższych;
  • dbanie o uzyskanie zakładanych wydajności, produkcją zgodnie z wymaganiami jakościowymi;
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz komunikatywność;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży spożywczej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez INSTANTA SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

 Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy