Oferta pracy

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

ADM SzamotułyO firmie

Rekrutacja zdalna

ADM Szamotuły

Bolesława Chrobrego 29/1

Szamotuły

Dołącz do zespołu ADM w naszej lokalizacji w Szamotułach na stanowisku

W obliczu rosnącej liczby ludności na świecie, rośnie także zapotrzebowanie na wysokogatunkową żywność, pasze dla zwierząt hodowlanych, produkty przemysłowe oraz paliwa alternatywne. Jako jedna z wiodących światowych firm w branży rolno-spożywczej, ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji tych potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze oraz komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów. Dowiedz się więcej na www.adm.com.

Rola w organizacji

Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w celu zachowania ciągłości i bezpieczeństwa produkcji.

Zadania:

  • Udział w spotkaniach otwierających prace Warsztatu Mechanicznego.
  • Omawianie zasad BHP przed wykonywaniem zleconej pracy (ocena ryzyka).
  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego:
    • przeglądy
    • naprawy
    • konserwacje.
    • usuwanie awarii.
    • Zamknięcie urządzeń przed rozpoczęciem pracy (Procedura LockOut TagOut).
  • Pobieranie części i narzędzi niezbędnych do wykonania prac.
  • Korzystanie z urządzeń, maszyn i pojazdów potrzebnych do wykonania prac (zgodnie z uprawnieniami).
  • Kompletowanie list kontrolnych.
  • Wypełnianie "Protokołu odbioru prac".
  • Porzadkowanie miejsca pracy po wykonaniu zadania
  • Aktywny udział w projektach poprawiających bezpieczeństwo pracy oraz wydajność maszyn produkcyjnych

Wymagania

  • Trzyletnie  doświadczenie jako mechanika w pracy związanej z procesem produkcji (mile widziane w branży spożywczej)
  • Skrupulatność, dokładność , sumienność  gotowość do  poszerzanie  wiedzy z zakresu  diagnostyki maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenie świąteczne i wakacyjne
  • Karierę w ramach międzynarodowego koncernu
Dowiedz się więcej o ADM na www.adm.com. Jesteśmy dumni z tego, że dajemy równe szanse w miejscu pracy i cenimy różnorodność w naszej firmie. Jeśli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, odblokuj swój potencjał i zgłoś się do rekrutacji, informując nas o najwcześniejszej możliwej dacie rozpoczęcia pracy i oczekiwanych dotyczących wynagrodzenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy