Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

"GARTENLAND - POLSKA" sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka oraz naprawa maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,

  • Udział w pracach konserwacyjnych oraz przeglądach i kontrolach maszyn,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji oraz schematów

  • Nadzór nad wdrożeniami urządzeń oraz maszyn pod względem mechaniki,

  • Raportowanie wykonanych prac.

  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane: uprawnienia elektryczne SEP do min. 1KV

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie prostych rysunków technicznych

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sprawna obsługa komputera

  • Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokościach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Zniżki pracownicze na produkty firmy.

O nas

Gartenland Polska Sp. z.o.o. jest liderem w branży szkółkarsko-ogrodniczej, jesteśmy dostawcą wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, dedykowanego zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów . Przedsiębiorstwo zajmuje się uprawą i sprzedażą drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi gospodarstwami szkółkarskimi. Cechą szczególną naszych produktów jest wysoka jakość, doceniana przez odbiorców zarówno polskich jak i zagranicznych oraz wiodące sieci handlowe.