Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Elektro-Mechanik Serwisu Samochodów Dostawczych Mercedes-Benz

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Mojsiuk Sp. z o.o. S.k. – Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Szczecin, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Diagnozowanie usterek, naprawy bieżące i eksploatacyjne pojazdów dostawczych Mercedes-Benz

Wymagania:

  • Umiejętność diagnozowania, weryfikacji usterek oraz ich naprawy.
  • Mile widziane doświadczenie jako diagnosta lub osoba chcąca rozwijać swoje umiejętności w obszarze diagnostyki samochodowej.
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie pojazdów z grupy Mercedes-Benz

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Indywidualny pakiet medyczny

UWAGA :

Prosimy również o kontakt osoby będące na początku kariery zawodowej (bez doświadczenia).

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne