Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Elektromechanik

GENPOWER Sp. z o.o.

  • Buszewo 33, Buszewo (pow. szamotulski)
    Buszewo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

33

Buszewo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy i naprawy silników (Volvo, Iveco, Doosan, Cummins,Deutz,Perkins)

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Prowadzenie magazynu części

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (mechanik, elektromechanik)

  • Znajomość zasad diagnostyki i serwisowania silników spalinowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Współfinansowanie kart MultiSport

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

O nas

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.