Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/Elektromechanik (ETTS)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Emissions, Thermal & Turbo SystemsO firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych

  • Analiza przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych

  • Utrzymanie oraz ciągła poprawa ustalonych wskaźników w dziale

  • Rejestrowanie pobranych części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych

  • Współpraca z działem inżynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych

  • Diagnozowanie usterek

  • Dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole.

  • Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwarunkowań środowiskowych wynikających z normy ISO14001 oraz OHSAS 18001.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność.

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – techniczne (mechatronika, mechanika).

  • Znajomość zasad TPM, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Obsługa komputera - MS Office, E-mail,

  • Znajomość rysunku technicznego i elektrycznego.

  • Kreatywność i dążenie do realizacji celów.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta.

  • Zdolności manualne

  • Mile widziane doświadczenie w działach technicznych

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV E

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na firmowych wartościach

  • Pakiet socjalny m.in.: dostęp do darmowej platformy językowej, program poleceń pracowniczych, dostęp do kantyny pracowniczej.