Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/Elektromechanik

VeralliaO firmie

Verallia

Gdańska 129

Gniezno

Verallia Polska Sp. z o. o. – zajmująca się dekoracją opakowań szklanych w Gnieźnie - poszukuje do Działu Utrzymania Ruchu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych.
  • Wykonywanie planowanej konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie napraw oraz usuwanie uszkodzeń maszyn i urządzeń.
  • Rozwijanie ergonomii i BHP w aspekcie maszynowym.
  • Usprawnianie procesów technologicznych i/lub technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu (elektro) mechanicznym.
  • Doświadczenie przy naprawie maszyn/urządzeń produkcyjnych.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartość i chęć dzielenia się wiedzą.
  • Uprawnienie elektryczne do 1 kV będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe uprawnienia).
  • Dopłatę do biletów sieciowych MPK.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dopłatę do wypoczynku oraz świąteczne świadczenie pieniężne.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne