Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektromechanik

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mecalit należy do czołowych producentów wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Firma zaopatruje znanych producentów artykułów gospodarstwa domowego w kraju oraz w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych . Nasz sukces opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów.

    Do naszego zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy wysoko zmotywowanych kandydatów na stanowisko pomocnika mechanika form wtryskowych:

    Miejsce pracy: Łódź
    (Nr ref. MF)

    Zakres obowiązków:

    • montaż i demontaż zestawów do zgrzewania oraz pozostałych urządzeń linii
    • konserwacja zestawów oraz urządzeń peryferyjnych
    • odpowiedzialność za powierzone mienie
    • obsługa tampodrukarek oraz urządzeń do metalizacji ( Hot- stamping )
    • udział w modyfikacjach urządzeń mający na celu usprawnienie pracy

     Wymagania:

    • wykształcenie średnie
    • znajomość mechaniki i elektryki
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
    • mile widziane uprawnienia SEP

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
    • świadczenia socjalne
    • przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

    www.mecalit.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mecalit Polska Sp.  z o. o.   moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tekst jednolity: Dz.U. 2016r. poz. 922)”.