Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Mechanik - Elektromechanik maszyn produkcyjnych

Bittner Packaging Sp.j.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych (wtryskarki, termo formierki, ekstrudery i młyn do tworzyw sztucznych)

  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek

  • prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych

  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

  • serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń

  • prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych

  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne

  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

  • umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii

  • znajomość układów pneumatyki oraz hydrauliki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność tworzenia rysunków technicznych

  • wiedza praktyczna i teoretyczna na temat funkcjonowania urządzeń

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwa praca w systemie zmianowym

  • dyspozycyjność

  • znajomość MS Office

  • książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • uprawnienia energetyczne do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności

  • pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia

  • dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

W 1992 roku, korzystając z nowopowstałych warunków ekonomicznych, firma BITTNER rozpoczęła swoją działalność. Początkowo zaopatrywaliśmy rynek lokalny, jednak w szybkim tempie zaczęliśmy podbijać rynki zagraniczne. Dziś jesteśmy największym producentem naczyń jednorazowych z krajowym kapitałem w Polsce.

Zajmujemy się produkcją wyrobów z folii polipropylenowej, polistyrenowej oraz folii biodegradowalnej metodą termo formowania i wtrysku. Podążając za najnowszymi światowymi trendami stale powiększamy nasz park maszynowy i portfolio produktów, jak również unowocześniamy technologie produkcji oraz metody zarządzania. Poza bogatą ofertą wyrobów słuchamy zapotrzebowania rynku dlatego jesteśmy otwarci i przygotowani na wszelkie pomysły naszych klientów.

Producent naczyń i sztućców jednorazowych poszukuje osoby do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy