Oferta pracy

Mechanik - Elektromechanik - Montażysta

Polstarter P.U.H.PO firmie

3 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Elbląska 125
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Polstarter P.U.H.P

Elbląska 125

Gdańsk

Film o Polstarter http://polstarter.pl/firma-polstarter-w-programie-polak-potrafi-tvn-turbo,79,pl.html

Polstarter to stabilna firma z wieloletnią tradycją zajmująca się regeneracją rozruszników i alternatorów. Lata doświadczeń zaowocowały opinią, że jesteśmy jedną z największych, a jednocześnie najlepszą firmą w tej branży w Europie. Dzięki temu możemy pracować na skalę przemysłową w regeneracji oraz dystrybucji nowych rozruszników i alternatorów.

Opis stanowiska:

Regeneracja rozruszników i alternatorów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (dodatkowym atutem)
  • podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • sprawność manualna
  • nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość przyuczenia i szkoleń
  • odzież ochronną
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zajmowanego stanowiska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy