Mechanik - Elektromechanik pojazdów ciężarowych

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TT-Thermo King Sp. z o.o.

    Nowopowstały w województwie podlaskim autoryzowany dealer marek
    VOLVO, RENAULT TRUCK
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Mechanik -Elektromechanik pojazdów ciężarowych

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zadań związanych z procesem naprawy pojazdów ciężarowych
    • Naprawa i usuwanie awarii urządzeń elektrycznych w pojazdach ciężarowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe, średnie lub wyższe)
    • Dobra znajomość zagadnień dot. budowy, naprawy oraz eksploatacji samochodów ciężarowych, poparta doświadczeniem zdobytym na podobnym stanowisku
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w prestiżowej, rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklu szkoleniowym VOLVO i RENAULT
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Rozbudowany pakiet socjalny
    • Dostęp do nowoczesnej technologii

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TT-Thermo King Sp. z o.o. z siedzibą w Grzędach Al. Krakowska 36, 05-555 Tarczyn  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    „Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez TT-Thermo King Sp. z o.o."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TT-Thermo KIng sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: TT-THERMO KING SP. Z O.O. al. Krakowska 36, Grzędy 05-555 Tarczyn.

     Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]

    a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221  k.p. w celu rekrutacji prowadzonej  przez  Administratora, oraz dla celów realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

    b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym usługi w zakresie udostępniania elektronicznych platform rekrutacyjnych oraz podmiotom świadczącym obsługę informatyczną dla Administratora.

    c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres: do 31.12.2019.

    d/Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście  pod wskazany wyżej adres korespondencyjny. Żądanie usunięcia danych, będzie równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w projektach rekrutacyjnych realizowanych przez TT-THERMO KING SP. Z O.O.

    e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio pod wskazanym wyżej adresem korespondencyjnym. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

    f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 221  k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie  jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora Danych. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora.

    g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

    h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

    i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.