Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik/Elektromechanik przemysłowy (k/m)

CB S.A.

  • Kolejowa 1, Ozimek
    Ozimek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

CB S.A.

Kolejowa 1

Ozimek

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie usterek, bieżące naprawy maszyn

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Wiedza i umiejętności techniczne (mechanika, elektryka, hydraulika, pneumatyka)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę w międzynarodowej firmie zwracającej uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy

  • Konkurencyjne i terminowo wypłacane miesięczne wynagrodzenie

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo, dostęp do pulpitu pracownika w programie Enova 365)

  • Nagrody finansowe za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

Miejsce pracy

Ozimek (woj. opolskie), ul. Kolejowa 1, 46-040 Ozimek

CB S.A.

CB SA – jesteśmy producentem i dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, częścią międzynarodowej grupy Ondura. Nasze marki to Corotop (folie i membrany dachowe), Secco (artykuły chemii budowlanej) i Rednet (siatki podtynkowe z włókna szklanego)

Przewiń do profilu firmy