Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik - Elektromechanik

Feldt’s Poland sp. z o.o.O firmie

  • Pyrzyce, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy Szwedzką Firmą o wieloletniej tradycji, łączącą długoletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Wiodący producent ryb i przetworów rybnych na rynku skandynawskim.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w ciągu produkcyjnym
  • Utrzymywanie systemów pomocniczych we właściwym stanie
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Uruchomianie i testowanie maszyn i urządzeń stanowiących wyposażenie zakładu oraz linii produkcyjnej.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Koordynowanie terminowego wykonywania przeglądów technicznych maszyn zgodnie z ustalonym harmonogramem prac
  • Udział w pracach modernizacyjnych maszyn
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji (BHP, jakościowych, technicznych) oraz przepisów P.Poż. w podległym obszarze
  • Wiedza dotycząca specyfiki procesów i procedur jakościowych będzie dodatkowym atutem

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia technicznego
  • 2 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik / elektromechanik, mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń do 1 KV
  • Prawo jazdy kategorii B

Dlaczego warto u nas pracować?

Oferujemy opiekę oraz wsparcie menagerów grupy odpowiedzialnych za poszczególne obszary. Daje to możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, wymiany doświadczeń oraz wiedzy na szczeblu międzynarodowym.

Podnoszący swoje kompetencje pracownik to rozwijająca się organizacja, dlatego indywidualnie dopasujemy plan rozwoju Twoich kompetencji. Zagwarantujemy niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV

W tytule e-mailu prosimy podać: „MECHANIK - ELEKTROMECHANIK".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie archiwalne