Logo Pracuj.pl

Mechanik - Elektromechanik

BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SP. Z O. O.O firmie

BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SP. Z O. O.

Aleja Rodziny Gürtlerów 101

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja i naprawa maszyn drogowych i budowlanych

Nasze wymagania

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność samodzielnego myślenia i planowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o powierzone mienie i narzędzia
  • dyspozycyjność w przypadku wyjazdów
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne w kierunku mechaniki, elektromechaniki samochodowej lub maszyn i urządzeń

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników

Mechanik - Elektromechanik, Aleja Rodziny Gürtlerów 101, Ruda Śląska