Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

ROSTEKA TRANSPORTE sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna samochodów ciężarowych, naczep.

  • Diagnostyka komputerowa.

  • Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i naczep.

  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych.

  • Wykonywanie rutynowych czynności serwisowych.

  • Wymiana opon.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych i naczep.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość pracy z komputerem oraz oprogramowaniem typu TEXA oraz MERCEDES.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy B, (mile widziane C+E).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wysokie standardy pracy.

  • Premie za polecenie pracownika.

  • Pensja wypłacana w terminie.

  • Regularna wymiana odzieży roboczej.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Zachęcamy do rekrutacji również kandydatów z Ukrainy.

O nas

Rosteka Transporte sp. z o.o. to spółka córka znanej i renomowanej Spółki UAB Rosteka , która od 20 lat świadczy usługi transportowe na terenie Europy. UAB Rosteka jest jedną z pierwszych firm świadczących usługi międzynarodowego transportu drogowego i spedycji na Litwie, w której wdrożony został System Zarządzania Jakością Norma ISO 9001:2015. W 2020 roku Spółka znalazła się wśród 5% najbardziej niezawodnych i stabilnych ekonomicznie TOP firm na Litwie.