Logo Pracuj.pl

Mechanik/Elektromechanik samochodów ciężarowych

WPO ALBA S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • znajomość elektroniki i elektromechaniki
  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i porządek w narzędziach
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku

WPO ALBA firma logistyczno-usługowa z branży gospodarki odpadami i recyklingu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Mechanik/Elektromechanik samochodów ciężarowych

Mechanik/Elektromechanik samochodów ciężarowych, Wrocław