Mechanik - Elektromechanik Samochodowy

NORD AUTOO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny
Firma NORD AUTO to autoryzowany dealer samochodów, wchodzący w skład „Konsorcjum Arefiew”, należącego do jednej z największych multibrandowych, grup dealerskich w Polsce, wyznaczających najwyższe standardy jakościowe.

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska:

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta.
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie
    z technologią producenta.
  • Wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu zleconych przez Klienta.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego, elektromechanika lub diagnosty.
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność związana z pracą zmianową.
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • i pracę własną.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach przejrzystego systemu premiowego.
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy.
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i szkolenia importerskie z zakresu napraw pojazdów marki.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nord Auto sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.

Jeżeli chcesz by Twoje dane osobowe zostały wprowadzone również do naszej bazy rekrutacyjnej i były przetwarzane w przyszłości w związku z prowadzonymi przez nas rekrutacjami na podobne stanowiska, prosimy o wyrażenie na to zgody poprzez zamieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej i ich wykorzystywanie przez Nord Auto sp. z o.o.  w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Nord Auto sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku ul. Jana Pawła 89. Nord Auto sp. z o.o. powołał inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować, we wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] lub pisemnie na wskazany powyżej adres. Dane osobowe są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i mogą być przechowywane przez administratora przez okres 1 miesiąca od zakończeniu procesu rekrutacji, bądź do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z kodeksu pracy jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych (art. 6 ust. 1 a) RODO). Dostęp do Twoich danych mogą mieć wyłącznie podmioty przetwarzające dane w naszym imieniu takie jak dostawcy usług IT.  Jako administrator Twoich danych zapewniamy prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawa do przenoszenia danych. Udzieloną nam zgodę możesz w każdej chwili wycofać (nie będzie to wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody). Zakres każdego z tych praw, sytuacje w których można z nich skorzystać oraz sposób realizacji prawa, wynikają z przepisów prawa. To, z którego z prawa będziesz mógł skorzystać będzie zależeć między innymi od celu i podstawy prawnej przetwarzania przez nas  Twoich danych osobowych. Informujemy także, że przysługuje Ci  prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W oparciu o Twoje dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy