Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Elektromechanik samochodowy

Wielicka sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Zakopiańska 288

Swoszowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy i obsługa oraz diagnozowanie i usuwanie usterek pojazdów osobowych i lekkich dostawczych.

  • Rozwiązywanie problemów mechanicznych i elektronicznych

  • Obsługa montażownicy do opon i wyważarki do kół

  • Obsługa stacji do układów klimatyzacji

  • Obsługa testerów diagnostycznych

  • Obsługa urządzeń do geometrii zawieszenia

  • Montaż dodatkowych akcesoriów samochodowych

  • Raportowanie przebiegu naprawy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i samodzielność

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanika, elektryka).

  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki

  • prawo jazdy kategorii B.

  • znajomość programów diagnostycznych

  • Chęć do pracy

  • Punktualność

  • Samodzielność

  • Dbałość o powierzone mienie

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy

  • pracę na pełen etat

  • stałe godziny pracy

  • pracę z w dużej grupie, w warsztacie zrzeszonym w sieci warsztatów niezależnych

  • Niezbędne narzędzia pracy, dostęp do dokumentacji oraz urządzeń diagnostycznych

  • możliwość rozwoju zawodowego przez uczestnictwo w szkoleniach oraz kontakt z doświadczonym zespołem

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

O nas

Jesteśmy częścią jednej z największych grup dealerskich w Polsce. Jako Grupa posiadamy salony i autoryzacje mi. marek: Mazda, Fiat, Suzuki, SsangYong, Dodge.

W Krakowie prowadzimy serwis i sprzedaż pojazdów używanych, wykonujemy naprawy blacharsko - lakiernicze, posiadamy Stację Kontroli Pojazdów oraz profesjonalną myjnię ręczną. Naszym klientom dostarczamy również usługi ubezpieczeń oraz finansowań. Od wielu lat oferujemy zarówno firmom jak i klientom indywidualnym, kompleksową obsługę samochodów w pełnym zakresie i na najwyższym poziomie. W biznesie kierujemy się wyłącznie zasadą najwyższej jakości usług i dbałości o klienta.

W chwili obecnej rozwijamy równoległą sieć warsztatów niezależnych specjalizujących się w markach francuskich.