Logo Pracuj.pl

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy

Inter Car NowakO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Inter Car Nowak

Zakopiańska 167

Swoszowice

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Firma Inter Car Nowak zatrudni do Autoryzowanego Serwisu Seata i Volkswagena na stanowisko: Mechanik samochodowy/Elektromechanik.

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie naprawa samochodów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika/mechanika samochodowego
  • chęć do pracy i pogłębiania swojej wiedzy
  • zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • systematyczne szkolenia

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy, Zakopiańska 167, Swoszowice, Kraków