Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 12 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
    Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

    SMS/2018/09

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna diagnostyka samochodów osobowych
    • bieżąca konserwacja i przegląd
    • dokonywanie napraw samochodów

    Wymagamy:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego lub elekromechanika
    • wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik
    • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
    • prawo jazdy kat. B
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę
    • pracę w zespole z długoletnim doświadczeniem
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • możliwości rozwoj
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    W  aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy
    o przesłanie CV klikając przycisk