Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes-Benz. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

    W związku z rozwojem Spółki poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • diagnostyka samochodowa – mechanika/elektronika
    • mechaniczna naprawa samochodów
    • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
    • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu
    • współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
    • mile widziane doświadczenia na stanowisku Mechanika (w autoryzowanym serwisie samochodowym)
    • wiedza dotycząca budowy samochodów
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika
    • uczciwość, bezkonfliktowość
    • poczucie odpowiedzialności
    • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
    • dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy samochodach marki Mercedes-Benz

    Co możemy zaoferować:

    Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy. Szeroki pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV
    do dnia 28.02.2018 r. za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z późn. zm”.