Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy w Autoryzowanym Serwisie

MIRAI AUTO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy samochodów zgodnie z technologią producenta pojazdu

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wykonanych napraw

  • Praca na dwie zmiany

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Kultura osobista

  • Punktualność

  • Dokładność oraz sumienność w wykonywanych obowiązkach

  • Uczciwość

  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Szkolenia

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość podwyższania swoich umiejętności i nabycia nowych

  • Niezbędne narzędzia do pracy