Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/Elektromechanik samochodowy

Promotor

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętnościami manualnymi,

  • Posługiwaniem się dokumentacją techniczną,

  • Wykonywaniem kompleksowych napraw mechanicznych lub/i elektrycznych,

  • Pracą w standardach obowiązujących w zakładzie pracy,

  • Znajomością budowy pojazdu i części mechaniczno -elektycznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Rzetelność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do odbywania szkoleń i kursów.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w tzw. systemie „przerobowym”,

  • Wszechstronną pomoc naszych pracowników,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię gwarantowaną w każdym miesiącu,

  • Komfortowe stanowisko pracy wraz z pełnym zapleczem technicznym,

  • Możliwość poznania najnowszych technologii marek i sposobu naprawy.

Promotor

Od 1999 roku działamy na polskim rynku jako dealer samochodów nowych i używanych. Zajmujemy się w szczególności sprzedażą i serwisowaniem pojazdów .

Właściwe decyzje rzetelność świadczonych usług wykwalifikowana kadra handlowców oraz mechaników przyniosły efekt w postaci szybkiego rozwoju firmy. Już od pierwszych lat istnienia stawiamy na rozwój i szkolenie swojej kadry. Dziś szczycimy się tym że trzon firmy to ludzie związani z firmą od samego początku.

Przewiń do profilu firmy