Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/ Elektromechanik Samochodowy

ASO Ford Auto-MichałowskiO firmie

ASO Ford Auto-Michałowski

Radzymińska 158

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych / elektrycznych i elektronicznych

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wyłącznie w marce Ford

  • umiejętność wykonywania diagnostyki SBD

  • znajomość technologii napraw samochodów Ford

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • umowa na czas nieokreślony