Mechanik/Elektromechanik Taboru Kolejowego - Naprawa Lokomotyw

TABOR DĘBICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
TABOR Dębica Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie naprawy, modernizacji i produkcji taboru kolejowego. Spółka współpracuje z licznymi przewoźnikami kolejowymi, ale również z kopalniami, hutami, elektrowniami i portami morskimi. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój pozwoliły na zyskanie mocnej pozycji Spółki w branży kolejowej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

MECHANIK/ELEKTROMECHANIK TABORU KOLEJOWEGO - NAPRAWA LOKOMOTYW

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

Wykonywanie prac związanych z naprawą i utrzymaniem lokomotyw spalinowych (montaż i demontaż elementów podwozia, nadwozia oraz wyposażenia). Naprawa silników spalinowych. Regulowanie urządzeń mechanicznych, weryfikacja i naprawa części układów pneumatycznych i elektrycznych.

Wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z dokumentacją systemu utrzymania (DSU) oraz ocenianie stanu technicznego poszczególnych urządzeń.

Wykonywanie napraw z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich, ręcznych narzędzi elektrycznych i pneumatycznych (wiertarki, szlifierki, gwintownice, przecinaki, itp.) oraz narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry, manometry, poziomice, itp.) z zachowaniem wymogów technologii napraw.

Sprawdzanie jakości wykonywanych prac i usuwanie ewentualnych usterek.

NA POCZĄTKU ZATRUDNIENIA ZAPEWNIAMY MIESIĘCZNY OKRES SZKOLENIOWO-WDROŻENIOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA DO TRZECH MIESIĘCY.

SZKOLENIE OBEJMUJE PRZYSWOJENIE WIEDZY Z ZAKRESU:

  1. BUDOWY I ZASADY DZIAŁANIA LOKOMOTYW SPALINOWYCH,
  2. MONTAŻU I DEMONTAŻU ZESPOŁÓW, PODZESPOŁÓW I CZĘŚCI LOKOMOTYW,
  3. WERYFIKACJI, CZYSZCZENIA I NAPRAWY ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA,
  4. WYKONYWANIA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH W OPARCIU O DOKUMENTACJĘ SYSTEMU UTRZYMANIA POJAZDU.

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  1. Ogólne pojęcie o mechanice i budowie maszyn i urządzeń.
  2. Chęci do pracy, poszerzania wiedzy i rozwijania się.

CHĘTNYM DO PRACY OFERUJEMY:

  1. Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Wynagrodzenie minimalne 3300 zł brutto (w okresie szkoleniowym), i wyższe po wdrożeniu.
  3. Dofinansowanie do karty Multisport.
  4. Premię za polecenie nowego pracownika.
  5. Premie świąteczne.
  6. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (max. po 1 miesiącu szkolenia).
  7. Pracę w systemie pierwszo-zmianowym (6:00-14.00) od poniedziałku do piątku.
  8. Inne (Dni otwarte, Dzień Dziecka dla dzieci pracowników, itp.).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie aplikacji za pomocą Aplikuj

Zgłoszenia powinny zawierać CV

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy