Mechanik - Elektromechanik - Technik Utrzymania Ruchu

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Jotul Poland jest częścia Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild. Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami.Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA. W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych  i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu, obejmując stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik
/ Technik Utrzymania Ruchu

Zadania:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/mechaniki/automatyki
  • przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych w zakresie elektryki/mechaniki/automatyki
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektromechanika, mechatronika, mechanika)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • praktyczna wiedza w obszarach mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki, automatyki
  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń w dziedzinie elektryki i mechaniki
  • uprawnienia SEP elektryczne, cieplne, gazowe w zakresie eksploatacji (mile widziane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do składanie CV.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Ponadto, udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Jotul Poland Sp. z o.o z siedzibą w Kątach Wrocławskich, ul. Popiełuszki 15, 55-080. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 . Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzonych przyszłych procesów rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy