Logo Pracuj.pl

Mechanik/ Elektromechanik/Technik Utrzymania Ruchu

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/mechaniki/automatyki
  • przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych w zakresie elektryki/mechaniki/automatyki
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektromechanika, elektrotechnika, mechatronika)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • praktyczna wiedza w obszarach mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki, automatyki
  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń w dziedzinie elektryki i mechaniki
  • uprawnienia SEP elektryczne, cieplne, gazowe w zakresie eksploatacji (mile widziane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild. Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA. W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich.

Aktualne oferty pracodawcy
TU/06/2021

Mechanik/ Elektromechanik/Technik Utrzymania Ruchu, ks. Jerzego Popiełuszki 17, Kąty Wrocławskie