Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektromechanik - Technik Utrzymania Ruchu

  • Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    HMT Heldener Metalltechnik Polska jest dostawcą branży przemysłu motoryzacyjnego i częścią międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej zakłady w Niemczech oraz Meksyku. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach. Naszymi klientami są m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, General Motors, Porsche, i in.

    W związku z rozwojem naszej fabryki w Komornikach koło Środy Śląskiej  (20 km od Wrocławia), poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Mechanik/Elektromechanik/Technik Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Środa Śląska

    Zakres zadań:

    • Dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń
    • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn,
    • Wykonywanie zleconych przeglądów, remontów i modernizacji maszyn oraz urządzeń i infrastruktury
    • Instalacja nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych
    • Usprawnienia i optymalizacja pracy parku maszynowego
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn
    • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach

     Oferujemy:

    • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie branży motoryzacyjnej
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia profilowane
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

    Profil Kandydata/tki:

    • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik lub pokrewne, min. zawodowe)
    • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej
    • Znajomość obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi warsztatowych
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową maszyn i urządzeń
    • Obsługa komputera: Word, Excel i Outlook
    • Chęć nauki i rozwoju w zakresie mechaniki, elektropneumatyki, elektryki, automatyki, robotyki
    • Elektromechanik - znajomość elektryki w zakresie układów sterowania, układów zasilających i zabezpieczeń, umiejętność korzystania ze schematów  elektrycznych (ważne uprawnienia SEP  E1 do 1kV będą mile widziane)
    • Mechanik – umiejętność czytania rysunku technicznego (znajomość  pneumatyki, hydrauliki będzie dodatkowym atutem)

    CV i list motywacyjny wraz z nr referencyjnym prosimy wysłać na adres:
    HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.
    Ul. Polna 17A, Komorniki
    55-300 Środa Śląska

    lub za pomocą przycisku:
    bottombottombottombottombottom