Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik / Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Legnickie Pole (pow. legnicki), Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego.

    Miejsce pracy: Legnica, Legnickie Pole (pow. legnicki)

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczno/ruchową,
    • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
    • Wykonywanie planowych przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
    • Utrzymywanie ustalonych standardów technicznych w obszarze urządzeń elektrycznych

    Wymagania

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • Posiadanie uprawnień elektrycznych eksploatacyjnych do 1 kV będzie dodatkowym atutem (SEP E1)
    • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę,
    • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności, doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy

    • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy
    • Ciekawą pracę przy realizacji projektów
    • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
    W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Enki Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Igołomskiej 21. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@enkipolska.com