Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik/Elektromechanik – Utrzymanie Ruchu

  • Jelenia Góra, Kowary, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JELENIA PLAST Sp. z o. o.

    Jelenia Plast Sp. z o.o. należy do czołowych producentów AGD z tworzyw sztucznych w Europie.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Kowary
    Numer referencyjny: MECR 07/2018

    Zadania:

    • obsługa bieżąca maszyn odlewania rotacyjnego wraz z urządzeniami towarzyszącymi,
    • prowadzenie ich sprawnej diagnostyki i regulacji
    • montaż form i obsługa rozruchowa maszyn
    • optymalizacja technologii procesów
    • realizacja zadań serwisowych z zakresu Mechaniki w pełnej zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi
    • udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych

    Idealny kandydat to osoba, która:

    • jest gotowa do pracy w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
    • posiada teoretyczną oraz praktyczną wiedzę z zakresu Mechaniki popartą minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym
    • posiada podstawową wiedzę z zakresu Automatyki/Mechatroniki (dodatkowy atut)

    Jeśli:

    • posiadasz wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe o profilu mechanika (elektryka, elektrotechnika) lub pokrewne,
    • jesteś dyspozycyjny do pracy w trybie zmianowym
    • interesujesz się nowoczesnymi technologiami,
    • angażujesz się w pracę i lubisz rozwiązywać nietuzinkowe problemy z zakresu Mechaniki
    • twoim celem jest rozwój i podnoszenie swoich
      kwalifikacji

    Przyjdź, zasil nasze szeregi i buduj z nami przyszłość.

    Oferujemy:

    • rozwój zawodowy w nowoczesnej organizacji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, system premiowy)
    • pracę w miłej atmosferze, w zespole nastawionym na współpracę i dynamiczny rozwój

    Zgłoszenia prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania w tytule maila prosimy o podanie nr ref.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacyjne.