Oferta pracy

Mechanik - Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Moderno Mundo sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent opakowań z folii miękkich, laminatów zadrukowanych, folii barierowych, worków (doypack, stabilo) z siedzibą w Gądkach pod Poznaniem zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • naprawa oraz zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu urządzeń, maszyn oraz instalacji;
  • wykonywanie przeglądów technicznych w parku maszynowym;
  • realizacja zleceń technicznych ze strony działów produkcyjnych firmy oraz bieżące zadania.

Wymagania:

  • zmysł techniczny
  • mile widziane wykształcenie techniczne (mechanika, elektromechanika, automatyka lub pokrewne);
  • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu;
  • umiejętność współpracy i pracy zespołowej;
  • gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
  • pozytywne nastawienie do pracy i chęć nauki;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności;
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • możliwość dołączenia do programu Multisport.

CV prosimy składać korzystając z poniższego przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy