Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Kokotów (pow. wielicki), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje:

    Mechanik, Elektromechanik
    w Dziale Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Kraków, Kokotów (pow. wielicki)

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • doświadczenie na stanowisku mechanika, elektromechanika,
    • wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie ciągłości pracy podległego parku maszynowego,
    • dokonywanie napraw, remontów i konserwacji maszyn i urządzeń,
    • wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość szkoleń i poszerzania wiedzy technicznej w innych oddziałach Teekanne  na terenie UE,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    Atutem dodatkowym będzie znajomość języka niemieckiego.

    Jeśli jesteś osobą wysoko wykwalifikowaną, szukającą nowych wyzwań zawodowych, zgłoś się do nas.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".