Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektryk Działu Utrzymania Ruchu

  • Ostaszewo (pow. toruński), Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodzący w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Mechanik/Elektryk
    Działu Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Ostaszewo (okolice Torunia)
    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
    • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych
    • udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
    • prace przy naprawach związanych z budynkiem firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziana znajomość wtryskarek
    • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz eksploatacji urządzeń energetycznych (SEP pow 1kv)
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4brygadowym
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
    • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
    bottom