Logo Pracuj.pl

Mechanik- Elektryk

Bobst Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury litej i falistej,
  • Montaż nowych oraz naprawa już zainstalowanych urządzeń,
  • Konserwacja zapobiegawcza, przeglądy okresowe,
  • Rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektronicznych,
  • Raportowanie przebiegu napraw ( jez. angielski).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w kierunku mechanika lub pokrewne,
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Duża dyspozycyjność (praca u klientów, często przez cały tydzień),
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub serwisie maszyn i urządzeń,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Otwarty umysł, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
  • Gotowość i chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Odpowiedzialność (powierzone zadania oraz mienie),
  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Kultura osobista,
  • Dobra znajomość obsługi komputerów PC, w tym środowiska MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, znanej w branży firmie z siedzibą w Szwajcarii,
  • Szkolenia za granicą,
  • Możliwość awansu,
  • Samochód służbowy,
  • Profesjonalne narzędzia oraz wyposażenie do wykonywania powierzonych zadań służbowych,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • training

CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim, prosimy przesyłać na poprzez przycisk Aplikuj.

Bobst Polska Sp. z o.o.

Bobst Group S.A. – międzynarodowa firma o ponad 100-letniej tradycji z siedzibą w Mex, w Szwajcarii, będąca producentem najwyższej klasy maszyn i urządzeń służących do produkcji opakowań z tektury litej, falistej oraz materiałów giętkich, w związku z dynamicznym rozwojem swojego przedstawicielstwa w Polsce firmy Bobst Polska Sp. z o.o., aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Mechanik/Elektronik ze znajomością języka angielskiego

Mechanik- Elektryk, Olsztyn