Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Elektryk

  • Rogoźnica (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Yanko Sp. z o.o. jest wiodącym producentem giętkich opakowań foliowych i papierowych.
    Firma istnieje od ponad 25 lat, obecnie zatrudnia 130 pracowników i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rogoźnica (pow. rzeszowski)

    Zakres obowiązków:

    • konserwacja i przegląd maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym
    • bieżące naprawy, usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji
    • monitorowanie zapotrzebowania na części zamienne
    • raportowanie o bieżących przeglądach, naprawach, konserwacjach na terenie zakładu
    • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną

    Oczekiwania:

    • wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziane elektryczne)
    • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • uprawnienia spawania elektrycznego
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
    • gotowość do pracy zmianowej
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • umowę o pracę,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, specjalistyczne branżowe szkolenia,
    • prywatna opieka medyczna.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Więcej o nas na: http://www.yanko.com.pl/

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.