Oferta pracy

Mechanik - Elektryk samochodów osobowych

Autohaus Karl + Co. GmbH & Co. KG

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna naprawa pojazdów

  • Wykonywanie prac inspekcyjnych zgodnie ze specyfikacjami producenta

  • Diagnozowanie i korygowanie błędów pojazdu za pomocą systemów diagnostycznych

  • Montaż opon

  • Diagnostyka i konserwacja klimatyzacji

  • Diagnostyka i naprawa samochodów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w wyżej wymienionym zawodzie

  • Dobra znajomość obsługi systemów diagnostycznych

  • Logiczne i skuteczne diagnozowanie

  • Lojalność, samodzielność i rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Początkowe szkolenie

  • Pracę w dogodnych warunkach

  • Pomoc w przeprowadzce do Niemiec

  • Wypłata w wysokości: 30.000 €/miesiąc

Jako Mechanik/Elektryk, zajmujący się technologią pojazdów osobowych, masz za zadanie zrobić wszystko, aby zapewnić Klientowi przyjemność z jazdy. Jesteś ekspertem od nowoczesnej techniki samochodowej.

Obojętnie jakie usterki i trudności się pojawią, Ty sobie z nimi poradzisz.

Twoja ogromna wiedza i pasja do technologii są tak samo ważne w rozwoju, produkcji, naprawach i zapewnieniu jakości, jak i podczas rutynowych kontroli.

BMW Karl + Co. GmbH & Co. KG jest rodzinnym salonem z ponad 55-letnim doświadczeniem.

Wszyscy nasi pracownicy, zarówno w serwisie jak i w Dziale Sprzedaży, codziennie dokładają wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy