Mechanik - Fabryka Suszarek Bębnowych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Lodowa 103, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Lodowa 103

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń;

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych;

  • Przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z instrukcjami i dokumentacją techniczną;

  • Udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych;

  • Udział w projektach TPM oraz tworzeniu specyfikacji technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności mechanika, budowa maszyn, mechatronika,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w działach utrzymania ruchu lub działach technicznych przy utrzymaniu ciągłości pracy linii produkcyjnych, wiedza i doświadczenie z zakresu hydrauliki siłowej;

  • Doświadczenie w prowadzeniu napraw i konserwacji: instalacji i układów pneumatycznych, hydraulicznych; wkrętaków pneumatycznych i elektrycznych; układów napędowych z zastosowaniem motoreduktorów i serwonapędów.

  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych; wykonawczego i złożeniowego; schematów układów pneumatycznych oraz hydrauliki siłowej. Mile widziane uprawnienia: SEP, obsługa suwnic,

  • Dyspozycyjność ze względu na 4-zmianowy system pracy (gwarantowane 2 pełne wolne weekendy w m-cu).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze nowoczesnych maszyn i technologiach : roboty, systemy wizyjne, układy diagnostyczne, rozbudowane sieci przemysłowe. Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe