Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik form – kontroler jakości dostaw

O-I Poland S.A.

  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór jakościowy i ilościowy nowych części formujących z użyciem dostępnych metod pomiarowych

  • Sporządzenie raportów jakościowych i zatwierdzanie odbiorów w SAP

  • Składanie reklamacji w przypadku wystąpienia niezgodności w SAP oraz przygotowanie dokumentacji reklamacyjnej i niezgodnej dostawy do zwrotu

  • Nadzór nad złomowaniem zużytych części formujących

  • Regeneracja części formujących zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz odpowiednią technologią

  • Zatwierdzanie jakości części formujących przed wydaniem na produkcję zgodnie z przyjętymi normami

  • Nadzór nad naprawą części formujących zgodnie z dokumentacja techniczną

  • Obsługa maszyny pomiarowej do pojemności części formujących i maszyny CMM

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań poprawiających BHP, ergonomię, jakość i efektywność pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne w kierunkach obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze maszyny pomiarowej CMM

  • Sumienność i precyzyjność

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

To oferujemy

Chcesz pracować nad tym, co dla Ciebie ważne? Może to być rozwijanie umiejętności, nawiązywanie przyjaźni lub tworzenie czegoś namacalnego. A może współpraca z wielkimi markami i pozytywny wkład w społeczeństwo lub wprowadzanie zmian na lepsze dzięki pracy w branży działającej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakiekolwiek są Twoje cele, w firmie O-I będziesz mieć możliwość ich realizacji. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu budującego markę oraz produkującego i sprzedającego czyste, zdrowe i nadające się do niekończącego się recyklingu szkło — wraz z nami możesz kształtować lepszą, bardziej ekscytującą przyszłość dla siebie, naszej firmy i całej planety.

W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Przewiń do profilu firmy