Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik

"GBT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"GBT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Promowa 1

Gdańsk

Terminal GBT usytuowany jest na Nabrzeżu Bytomskim w Porcie Gdańskim. Gdański Terminal Masowy koncentruje się na przeładunku masowych towarów rolnych, głównie zbóż i śrut. Koncentrujemy się na powiększeniu swoich powierzchni magazynowych aby wychodzić naprzeciw naszym klientom.

Mechanik

Opis stanowiska:

  • Umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Otwartości na zdobywanie wiedzy i szybkiego uczenia się
  • Dobrej pracy w zespole
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Kompletowanie części zamiennych na magazyn
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowe umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Prace w rozwijającej się firmie, zgranym zespole, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, poznanie specyfiki pracy w porcie, wschody i zachody słońca :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne