Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.O firmie

  • Nowy Świat 38c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.

Nowy Świat 38c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy techników lub inżynierów maszyn i urządzeń okrętowych z doświadczeniem lub do przyuczenia.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języków obcych mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Lekcje angielskiego

  • Rozwój zawodowy

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach

  • Bardzo dobre warunki socjalne

  • Przyjazną atmosferę

  • Pomoc w zakwaterowaniu dla osób spoza trójmiasta

BOTA TECHNIK działa w wyjątkowej branży serwisów i budowy morskich systemów napędowych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i kompetencji zespołu specjalistów. Każdy z ponad 80 pracowników firmy jest równie ważny, bo wnosi do naszych działań dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, która decyduje o solidności naszych rozwiązań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas. Zapewniamy pakiet szkoleń, by pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Zapraszamy do współpracy osoby chcące dobrze zarabiać oraz rozwijać techniczną wiedzę i doświadczenie w branży morskiej.