Logo Pracuj.pl

Mechanik

DCT Gdańsk sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    6:00-18:00 / 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

DCT Gdańsk sp. z o.o.

Kontenerowa 7

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności mechanicznej urządzeń przeładunkowych i transportowych terminala DCT
  • Usuwanie awarii sprzętu przeładunkowego
  • Prowadzenie przeglądów oraz napraw korekcyjnych na UTB
  • Podnoszenie kwalifikacji, rozwój, nauka nowych urządzeń i metodologii napraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się i adaptacji w nowym środowisku
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach
  • Gotowość do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, włączając niedziele i święta
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku, nastawionym na nieustanny rozwój. Aktualnie DCT Gdańsk rozpoczyna budowę trzeciego nabrzeża Baltic Hub 3, dzięki czemu Polska może nadal konkurować z portami zachodnioeuropejskimi, takimi jak Hamburg czy Rotterdam.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart sportowych. W DCT Gdańsk na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.
  • Celebrację świąt oraz ważnych wydarzeń z życia firmy i jej pracowników takich jak: rekordowa liczba przeładowanych kontenerów, ilość godzin bez wypadku na terminalu, urodziny pracowników i wiele innych.
  • Pełną wyzwań pracę oraz wsparcie koleżanek i kolegów z Działu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Spotkanie Online

3

Spotkanie w siedzibie DCT Gdańsk

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Aktualne oferty pracodawcy
MEC/DUR/19/2022

Mechanik, Kontenerowa 7, Gdańsk