Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

CROWN PACKAGING MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Maszewska 20, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Maszewska 20

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze mechaniki przemysłowej,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z planem,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części,

  • Udział w standaryzacji części i modernizacjach urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,

  • Doświadczenie jako mechanik przemysłowy,

  • Wiedza na temat mechaniki przemysłowej (zdobyta samodzielnie lub podczas pracy zawodowej),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność diagnozowania usterek maszyn,

  • Wysoka kultura pracy,

  • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP,

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • Pakiet szkoleń,

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia i bardzo bogaty pakiet socjalny,

  • Bonus kwartalny,

  • Dofinansowanie do napojów i przekąsek,

  • Udział w wielu ciekawych projektach,

  • Realny wpływ na rozwój firmy poprzez program pomysłów pracowników,

  • Miłą atmosferę pracy oraz obszerne wdrożenie do pracy.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Aplikuj i przekonaj się sam, że warto z nami pracować!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy związanej z produkcją wieczek do puszek napojowych dla światowych marek, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: Mechanik

Przewiń do profilu firmy