Mechanik

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.09.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MERSAN

    Mechanik

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Zadania:

    • Naprawa i obsługa techniczna samochodów osobowych, ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie min. zawodowe

    Oferujemy:

    • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Wynagrodzenie netto: 3500,00 PLN - 4500,00 PLN
    • Bardzo dobre warunki pracy (pomieszczenie ogrzewane, bardzo dobre zaplecze socjalne)
    • Różnorodność wykonywanych czynności
    • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności
    • Możliwość zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.