Mechanik - Inżynier Utrzymania Ruchu

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twój przyszły pracodawca

Chcemy z Tobą porozmawiać o firmie, która jest specjalistą w swojej branży - branża produkcji opakowań. Do jednego z ich oddziałów w Łodzi, który specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych poszukujemy również specjalisty w swoim fachu. Będziesz miał do czynienia z dużymi maszynami drukarskimi - offset oraz rotograwiura. Będziesz pracował w zespole technicznym, który liczy ok. 20 osób, a głównym celem Twojej pracy będzie utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń, a dokładny zakres obowiązków znajdziesz poniżej.

Mechanik - Inżynier Utrzymania Ruchu [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem Produkcji
  • Nadzór techniczny podczas realizacji projektów związanych z utrzymaniem maszyn
  • Odpowiedzialność za przebieg działań mających na celu utrzymania stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w obszarze technicznym

Wymagania:

  • Wyższe techniczne ( mechanika/ mechatronika etc. )
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasza propozycja

Twój rozwój

  • Zaplanowany i ustandaryzowany proces wdrożenia dla nowych pracowników
  • Podnoszenie kompetencji przez szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie do szkoleń językowych
  • Możliwość udziału w interesujących, pełnych wyzwań projektach

Przyjazne miejsce pracy

  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Wysoka świadomość bezpieczeństwa pracy
  • Zgrany zespół - serio! W ciągu kilku lat, tylko jedna osoba odeszła na emeryturę

Atrakcyjne warunki

  • Atrakcyjna podstawa miesięczna
  • Miesięczna premia  wysokości do 15 %
  • 13 pensja

Dodatkowe korzyści

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe

Numer certyfikatu: 22915
Skontaktuj się z naszym specjalistą
Kacper Trzepieciński
[email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy