Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik/Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com.

    Marka ASCO™ jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska pracy:

    Inżynier Działu Utrzymania Ruchu jest odpowiedzialny m.in. za naprawy, instalacje i działania zabezpieczające w odniesieniu do maszyn, urządzeń mechanicznych oraz instalacji w budynku.

    Obowiązki:

    • Regularne wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu oraz napraw,
    • Dbanie o przydatność maszyn i urządzeń mechanicznych do użytku poprzez wykonywanie wymaganych prac zabezpieczająco-konserwatorskich w odniesieniu do silników cieplnych i innych, narzędzi pneumatycznych oraz urządzeń produkcyjnych,
    • Lokalizowanie źródeł problemów poprzez obserwację pracujących urządzeń i stosowanie precyzyjnych przyrządów pomiarowo-testujących,
    • Przygotowywanie części do naprawy, korzystając z przyrządów i wyposażenia dostępnych w warsztacie zakładowym,
    • Prognozowanie zapotrzebowania na sprzęt, części zamienne oraz inne środki, składanie i sprawna obsługa zamówień,
    • Dbanie o zgodność z polityką i wszelkimi procedurami korporacyjnymi (w tym przepisami dotyczącymi BHP).

    Podstawowe kwalifikacje:

    • Wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe (inżynier – mechatronika, mechanika lub pokrewne),
    • Doświadczenie: minimum 2 lata w obszarze mechaniki / DUR,
    • Wiedza: umiejętność czytania wykresów i rysunków technicznych, instrukcji obsługi, zaleceń producenta oraz specyfikacji technicznych, skutecznego komunikowania się i szukania rozwiązań, praktyczna znajomość kwestii związanych z elektryką i mechaniką,
    • Kompetencje: wysoko rozwinięta umiejętność szukania rozwiązań problemów.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
    • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
    • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.